Wyjątkowy sklep z kawą

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | numer tel.: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Opis firmy

Palarnia kawy Czarna Kawka istnieje już od 1999 roku, a od 2011 roku mogą Państwo wygodnie zamawiać ich produkty w sklepie internetowym. Mają oni w swojej ofercie artykuły z wielu krajów świata, takich jak Indie, Wietnam, Honduras czy Etiopia. Ich kawy powstają ze starannie wyselekcjonowanych ziaren zbieranych ręcznie, a nie na skalę przemysłową, gdzie kombajny mielą także nasiona niedojrzałe i nadpsute, co wpływa na późniejszą jakość napoju. Dbając o pełne zadowolenie klienta, palarnia realizuje zamówienia tak szybko, jak to tylko możliwe.

Kawa ziarnista Colombia

Jednym z najpopularniejszych produktów w asortymencie sklepu Czarna Kawka jest kawa ziarnista Colombia. Dzieli się ona na dwa rodzaje: Excelso i Supremo. Ziarna w drugim z nich są nieco większe i stanowią największy rozmiar kolumbijskiej kawy (17 i 18). Państwo to jest drugim największym producentem tego ziarna na świecie - tworzy się tam Arabikę wyłącznie przy pomocy tzw. metody mokrej. W Kolumbii uprawiane są trzy główne odmiany kawy, przypisane do konkretnych regionów kraju. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sklepu Czarna Kawka.

Oferta pełna: Kawa ziarnista Colombia

Dodatkowe informacje

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy:

Skup bursztynu

Strona www

Sklep liturgiczny Sacramenti

Pracownia brązownicza

Czujnik przepływu cieczy

Link