ObrusyNaWymiar.pl

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | numer tel.: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Opis firmy

ObrusyNaWymiar.pl to sklep internetowy, który sprzedaje wysokiej jakości nakrycia na stoły, stoliki czy ławy. Jego produkty powstają głównie z poliestru, który bardzo prosto utrzymać w czystości lub jego połączenia z lnem. W jego ofercie znajdują się obrusy świąteczne oraz codzienne w wielu barwach - bieli, szarościach, brązach czy czerwieniach. W zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą zamówić nakrycie w dowolnie wybranym przez siebie rozmiarze. Dostępne wzory znaleźć można na stronie firmy.

Obrusy świąteczne

Firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór obrusów świątecznych - wielkanocnych i bożonarodzeniowych, których nie może zabraknąć na stołach w tych dniach. Cechują się one oryginalnym zdobnictwem oraz wysoką jakością wykonania. Dodatkowo, wyposażone są one w teflonową powłokę, która posiada właściwości plamoodporne - w przypadku rozlania się na nich płynu, może on zostać szybko zebrany z powierzchni nakrycia za pomocą szmatki. Wszystkie obrusy świąteczne można zamówić w dowolnie wybranym rozmiarze.

Oferta pełna: Obrusy świąteczne Natim

Dodatkowe informacje

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy:

Gwarancja zdrowego wypoczynku

Materace dziecięce

Komfort odkurzania w domu

Centralny odkurzacz - Instalacja

Wyjątkowe i dopasowane pomieszczenia

więcej na www.dd-swiatkuchni.pl