Atrakcyjna oferta - Hurtownia Kosmetyczna Corio

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Opis firmy

W sklepie internetowym Corio klienci detaliczni oraz biznesowi mogą zakupić różnorodne artykuły kosmetyczne. Firma oferuje zarówno podstawowe wyposażenie gabinetów, w postaci jednorazowych akcesoriów, ale także profesjonalne preparaty pielęgnacyjne, a nawet specjalistyczne urządzenia do makijażu permanentnego, frezarki czy pistolety do przekłuwania uszu. Hurtownia realizuje wszystkie zamówienia z dużą dokładnością, dbając o odpowiednie zabezpieczenie produktu podczas podróży oraz współpracując z czołowymi dostawcami.

Rzęsy do metody objętościowej - Szeroki wybór

Corio oferuje między innymi estetycznie wykonane rzęsy do metody objętościowej, które powstają z materiałów syntetycznych, dzięki czemu przy ich produkcji żadne zwierzęta nie cierpią. W zależności od efektu, który chce osiągnąć osoba, która poddaje się zabiegowi należy odpowiednio dobrać ich długość, grubość, a także wykończenie - połysk, mat lub inne. Rzęsy do metody objętościowej, w przeciwieństwie do tradycyjnego przedłużania, utrzymują się na powiece dłużej oraz pozwalają uzyskać świetny efekt także osobom o rzadkich włoskach.

Oferta pełna: Zobacz

Dodatkowe informacje

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy:

Dietetyk - Gdańsk

http://www.slimfood.pl/

Rośliny z Ameryki Północnej

Berberys

Lakiery kosmetyczne

Lakiery - kosmetykiata.pl