Nocleg w apartamencie

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | numer tel.: +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Opis firmy

Silver Point to firma wynajmująca apartamenty w Poznaniu. Mieszczą się one w dobrej lokalizacji, korzystnie skomunikowanej z resztą miasta, dzięki czemu można swobodnie dotrzeć w inne miejsca na mapie Poznania. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie oraz wiele innych ciekawych atrakcji, takich jak kino 5D. Każdy apartament jest kompleksowo wyposażony w niezbędne przedmioty, dzięki czemu gwarantuje komfortowy pobyt. Ich wystrój jest nowoczesny, dlatego wpasowuje się w gusta wielu różnych osób.

Apartament Poznań

Apartamenty Silver Point w Poznaniu to miejsce, w którym warto zatrzymać się podczas pobytu w tym mieście. Wyposażone są we wszystkie niezbędne przedmioty i meble. Posiadają łazienkę, aneks kuchenny oraz sypialnię z wygodnym łóżkiem i świeżą pościelą. Komfort przebywających jest priorytetem firmy, dlatego każdy apartament jest czysty i zadbany. Osoby, które przyjeżdzają do Poznania ze swoim pupilem są mile widziane w tym miejscu. Cennik wynajmu apartamentu na dobę można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Oferta pełna: http://www.apartament-nadoby.pl/

Dodatkowe informacje

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy:

Atrakcje turystyczne

Wycieczki do Drezna

Noclegi nad Jeziorem Jaroszewskim

www.jaroszewskiewzgorze.pl