Tłumaczenia tekstów

MOTTO Katarzyna Jagła - Łacińska 2 | 01-451 Warszawa | woj. mazowieckie | numer tel.: +48 224 099 770 | NIP: 527-214-98-07 | REGON: 015834860

Opis firmy

Dzięki wysokim kwalifikacjom i bogatemu doświadczeniu, Katarzyna Jagła jest w stanie przetłumaczyć teksty z różnych dziedzin, takich jak na przykład marketing, handel, ekonomia, Unia Europejska, prawo, kosmetologia, ochrona środowiska i nie tylko. Zawsze trzyma się wcześniej uzgodnionych terminów, ponieważ zależy jej na pełnym zadowoleniu każdego klienta ze współpracy. Jest absolwentką Instytutu Romanistyki, a co więcej, ukończyła także Interdyscyplinarne Studium Kształcenia Tłumaczy Uniwersytety Warszawskiego.

Tłumacz języka francuskiego

Jako renomowany tłumacz przysięgły języka francuskiego z Warszawy, Katarzyna Jagła współpracowała już z wieloma znaczącymi instytucjami oraz dużymi firmami, zawsze świadcząc usługi na najwyższym poziomie i dbając o precyzję przekładu. Co więcej, często zgłaszają się do niej również klienci indywidualni, którzy potrzebują na przykład polskiej wersji dokumentów samochodowych auta kupionego ze Szwajcarii, Francji czy Belgii. Poza tym, niejednokrotnie tłumaczyła ona już także akty stanu cywilnego, umowy i o wiele więcej.

Oferta pełna: Oferta

Dodatkowe informacje

fr24.com.pl

fr24.com.pl

frpost.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy:

Profesjonalne kursy na prawo jazdy

Link

Inspirujący mówcy

Modern Area