Szkoła jazdy - U Sławka

U Sławka. Szkoła jazdy - Poleska 44 | 25-325 Kielce | woj. świętokrzyskie | numer tel.: +48 413 861 802 | NIP: 656-112-66-58 | REGON: 290664353

Opis firmy

"U Sławka" to ośrodek szkoleniowy z Kielc, który prowadzi naukę jazdy dla osób przygotowujących się do egzaminu pozwalającego na kierowanie pojazdami mechanicznymi. Firma zajmuje się zarówno kształceniem kierowców w najpopularniejszej kategorii B - samochodów osobowych, jak i w pozostałych kategoriach, które uwzględniają samochody ciężarowe czy przewożenie dodatkowych przyczep. Z pełną ofertą kursów, ich cen oraz informacjami na temat rekrutacji i dodatkowych usług można zapoznać się na stronie internetowej ośrodka.

Nauka jazdy w Kielcach

Osoby, które interesuje nauka jazdy w Kielcach, prowadzona przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, powinny koniecznie skontaktować się z ośrodkiem "U Sławka". Jego instruktorzy z ogromną cierpliwością oraz bez powodowania sytuacji stresowej, przekazują uczestnikom kursu informacje na temat prowadzenia wybranego pojazdu. Ponadto, nauka jazdy, którą oferuje firma, pozwala na korzystanie ze starannie opracowanych materiałów naukowych oraz nowoczesnych pojazdów, dostosowanych do wymogów wybranej kategorii.

Oferta pełna: Nauka jazdy U Sławka Kielce

Dodatkowe informacje

www.uslawka.com

www.uslawka.com

uslawkapoczta.onet.pl

Praca w godzinach:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek10:00-19:30
ŚrodaZamknięte
Czwartek10:00-19:30
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy:

Profesjonalne kursy na prawo jazdy

Link

Inspirujący mówcy

Modern Area