Firma przewozowa Markrym

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | numer tel.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Opis firmy

Gorzów Wielkopolski jest siedzibą przedsiębiorstwa Markrym, specjalizującego się w przewozach osób indywidualnych, jak również grup zorganizowanych. Ponadto firma oferuje również wynajem busa osobowego na określony czas. Trasy, jakie pokonują kierowcy Markrym głównie obejmują Niemcy i Szwajcarię. Jednak na zlecenie firma zapewnia przewóz także do innych państw europejskich. Oferta kierowana jest przede wszystkim do zainteresowanych z województwa lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego.

Wynajem busa

Poza przewozem osób do zagranicznych państw, przedsiębiorstwo Markrym oferuje również wynajem busa osobowego. Klienci mają możliwość wypożyczenie samochodu na uzgodnioną ilość dni. To doskonała propozycja dla tych, którzy pragną w dużej grupie wybrać się we wspólną podróż. Warunkiem na wynajem busa osobowego jest dysponowanie osobą posiadająca dokument prawa jazdy. Samochody Markrym charakteryzuje schludny i czysty wygląd. Dodatkowo są w stanie pomieścić dziewięć osób, wraz z kierowcą. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo, kontaktując się z firmą.

Oferta pełna: Wynajem busa osobowego - Gorzów

Dodatkowe informacje

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Praca w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy:

Skup samochodów z kredytem - Autobana

Dowiedz się więcej

Skup samochodów

Tutaj

Zapachy do samochodów

Strona internetowa